Cestou Necestou

23. ledna 2009 v 22:19 | Káťa |  Úvodník
... tak co, stihli jste se už zabydlet v tom novém roce s devítkou na konci? Já sama se přiznám, že jsem ještě neměla příležitost napsat si nějaké datum s touto novou číslovkou a tak vůbec nevím, jak se píše. No, budu to muset zkusit. Ale to úplně odbíhám od tématu, kterým jsou tentokrát cesty i jejich kamarádky necesty. Znáte, je, ne? V jednu chvíli si to valí pohodlně z kopečka, několika proudy a směry a než stačíte nabrat dech, už se šplháte do hor a proklínáte se, neboť ta

zapomenutá helma doma na stole by vám v tomhle případě hodně bodla, kameny jsou čím dál větší. Ještěže jsou i na takových cestičkách křižovatky a tak je čas od času možnost vrátit se na ty dálnice, potkávat dopravní značky, které říkají kudy a kam. Jenže jak se tak všichni známe, ty dálnice po čase omrzí a táhne nás to do hor, na kameny a do bláta. A tak jdem, vždyť se říká, že zážitek nemusí být kladný, pokuď je dostatečně silný. Snažíme se zapomenout, že minule nás to stálo dost sil, iluzí i několik pneumatik... Ale což, stejně to jinak nejde. V našem autě totiž chybí zpátečka :)
A tak vám přejeme - já, Hapla i Žížala, aby se vám na vaší letošní cestě jelo dobře, byť třeba nepohodlně. Aby vám nikdy nedošel benzín a nezadřel se motor. Jo a taky, abyste měli solidní spolujezdce, ti dělají mnoho!
Teď jen... " Připoutejte se, prosím, odjíždíme!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anežka anežka | 28. ledna 2009 v 22:41 | Reagovat

To je pěkné přání, doufám, že jsem pevně připoutaná a že doletíme až na Měsíc. :-)

2 Olí Olí | E-mail | 6. února 2009 v 12:55 | Reagovat

Káti, super příspěvek :) Já mám vždycky na začátku roku problém se dopočítat, kolik mi v tom roce je let :))) Ale máš fakt pravdu v tom, že hodně dělají spolujezdci... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama